1. Робота Дніпро (Дніпропетровськ)

Робота в Дніпрі

Тільки актуальні замовлення для підробітку та додаткового заробітку

Як заробляти на Kabanchik.ua?
 • step-1
  Зареєструйтесь
  Підтвердіть персональні дані та станьте перевіреним фахівцем
 • step-2
  Виберіть замовлення
  Якщо вас влаштовують умови замовлення, натисніть кнопку "Виконати"
 • step-3
  Виконайте роботу
  Якщо замовник вибрав вас для виконання замовлення, приступайте до роботи
 • step-4
  Отримайте гроші
  Після виконання роботи попросіть замовника залишити відгук та отримайте оплату
Чому Кабанчик?
 • easy-in-use-icon
  Зручно користуватися
  Ви отримуєте повідомлення у категоріях, в яких хочете працювати
 • profitable-tasks-icon
  Вигідні замовлення
  Ви самі вибираєте які замовлення виконувати та скільки заробити
 • secure-work-icon
  Безпечна робота
  Сервіс страхує фахівців, а також дає можливість працювати за Безпечною угодою
 • free-schedule-icon
  Вільний графік
  Самостійно будуйте свій графік роботи та вибирайте коли зробити собі вихідний
Як отримувати замовлення на Kabanchik.ua

Зареєструватися
Kabanchik.ua у цифрах
За вчора замовники створили

1 560

Замовлень
За вчора фахівці заробили

761 481

грн
Середня вартість завдання

1 439

грн
Відгуки наших фахівців
 • avatar Мар'яна, клінер
  На Кабанчику мені подобається те, що я можу сама планувати свій особистий час та фінанси. Здорово, що немає ніяких начальників і я сама відповідаю за якість своєї роботи. Відмінним бонусом також є те, що я можу підлаштувати свою роботу так, щоб більше часу проводити зі своєю дитиною.
 • avatar Василь, домашній майстер
  Кабанчик мені подобається тим, що цей сервіс зроблений для людей, тут дуже людські умови для роботи. Він відмінно допомагає тим, кому потрібен додатковий заробіток або навіть основна робота. Я відчуваю тут перспективи та розвиток — це мотивує працювати.
 • avatar Діана, дизайнер
  З Кабанчиком дружу давно:) Завжди є робота для фахівця. Крім того, що це непоганий підробіток, мені подобається, що на Кабанчику можна вибирати та фільтрувати замовлення. Ще величезний плюс у тому, що тут зібрано моє повне портфоліо з галереєю робіт, послугами, прайсом та відгуками замовників. Це дуже зручно.
Останніх 289 вакансій у місті Дніпро (Дніпропетровськ)

Kabanchik.ua — тисячі заявок у вашому смартфоні
Скачати безкоштовний додаток і миттєво реагуйте на нові заявки!
apps
Зареєструйтесь та почніть заробляти
разом з Кабанчиком прямо зараз
Зареєструватися

Робота в Дніпрі для всіх бажаючих

Потрібна безпечна і прибуткова робота в Дніпрі зі зручним графіком та можливістю самостійно підбирати собі завдання? Хочеться працювати так, щоб було цікаво, заробляти на отриманих навичках або талантах? Реалізувати це прагнення допоможе робота на себе - це найбільш підходящий спосіб отримувати додатковий або основний дохід кожному, хто цього бажає.

Як знайти роботу в Дніпрі через Kabanchik.ua

Кожен сам вирішує, як може працювати - з повним графіком або приділяючи цьому годину-дві в день. Неважливо від обраного підходу, популярний всеукраїнський онлайн-сервіс Kabanchik.ua забезпечить пошук роботи в Дніпрі за лічені хвилини, з гарантіями безпеки і зручності. Шукачам є близько 1000 різних категорій, розділених по спеціалізації і специфіці. Варіанти пошуку підробітку за допомогою сервісу:

 1. Разова робота . Поширений на сайті формат: отримання приватного замовлення, виконання і отримання винагороди. Кращий варіант для людей, які не мають багато часу на роботу, але бажаючих заробляти.
 2. Постійна робота . Взаємодія з замовником на регулярній основі, періодичне надання послуг (наприклад, щоденне або по кілька годин на тиждень).
 3. Робота для студентів . Підходить для молодих людей, які не мають кваліфікації і бажаючих підробляти з вільним графіком. Включає найпопулярніші напрямки - кур'єрську доставку і послуги промоутера.
 4. Робота зі зручним графіком . Це може бути робота днем, вечірня робота, нічна робота - все залежить від рівня зайнятості здобувача.

Особливості взаємодії з Kabanchik.ua

Сучасний проект розроблений для того, щоб забезпечити зручний пошук роботи на умовах повної або неповної зайнятості, постійно або разово, на певному об'єкті або на дому (віддалено). Підробіток за допомогою сервісу доступна всім бажаючим. Головна умова - вік від 16 років. Відповідні для себе варіанти знайдуть студенти і пенсіонери, мами в декреті, початківці і досвідчені, фахівці і люди без кваліфікації.

Щоб підробіток у вільний час стала доступною, щоб з'явилася можливість самостійно визначати завдання і їх складність, виконувати їх у зручний час - потрібно пройти реєстрацію на Kabanchik.ua:

 • наповнити стандартну реєстраційну форму;
 • підтвердити зазначені контакти;
 • вибрати категорії для підробки;
 • верифікувати аккаунт за правилами сервісу.

Цього достатньо, щоб підробіток на неповний день стала доступною. Можна підбирати будь-який варіант, орієнтуючись на терміни і рівень оплати, складність та інші особливості завдань. Найпопулярніші категорії на сайті - домашній майстер, побутові послуги, ремонт техніки, кур'єрська доставка і фріланс.

Переваги для шукачів

Kabanchik.ua - найбільший подібний проект в Україні, за допомогою якого разова робота доступна всім, хто її шукає. Близько 60 тис. Зареєстрованих на сайті учасників щомісяця оформляють приблизно 15 тис. Завдань із середнім чеком 500 грн. Тимчасова робота на зручних умовах дозволить отримувати хороший додатковий дохід.

Часті питання про роботу на кабанчика

Що таке Kabanchik.ua?

Кабанчик це онлайн сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових і бізнес задач, об'єднує замовників і фахівців. Зараз на сервісі працює понад 150 000 спеціалістів.

Як почати працювати в Дніпрі?
 1. Перейдіть на сторінку реєстрації kabanchik.ua/registration/performer
 2. Заповніть форму реєстрації та підтвердіть номер телефону з електронною поштою.
 3. Виберіть категорії робіт і заповніть анкету з особистими даними
Скільки можна заробити?

Ви можете працювати в більш ніж 1000 різних категоріях, плануючи свій день і зайнятість. Залежно від кількості робочих годин і замовлень, можна заробляти від 2 000 до 10 000 грн в неделю.Оплата за доступ до замовлень становить від 5 до 20%

Додаткові варіанти підробітку